• تاریخچه کنفرانس

    کنفرانس مدیریت استراتژیک با بیش از ده سال سابقه برگزاری، جایگاه ویژه‌ای در بین کنفرانس‌های معتبر ایران دارد. چند سالی است این کنفرانس با جهت گیری علمی و آکادمیک توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران به صورت سالیانه برگزار می گردد.

    نگاهی به پیشینه برپایی کنفرانس سالیانه مدیریت استراتژیک در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران نشان می‌دهد نخستین کنفرانس سالیانه با محوریت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران در ایران در سال 1392 با حضور اساتید، پژوهشگران و متخصصان حوزه مدیریت استراتژیک برگزار شد. در سال 1393 برگزاری کنفرانس مدیریت استراتژیک تحت عنوان «کنفرانس سالیانه مدیریت استراتژیک» با محوریت «نوآوری و پویایی کسب‏وکار» در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مصوب شد و از آن پس با ایجاد شدن دبیرخانه دائمی، مقرر شد که این کنفرانس در پاییز هر سال توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار گردد. در روزهای 24 و 25 آذرماه سال 1394هم این گردهمایی با عنوان «سومین کنفرانس سالیانه مدیریت استراتژیک» برگزار گردید که مانند سال های پیش با استقبال گسترده علاقمندان استراتژی همراه شد.

    چهارمین کنفرانس سالیانه مدیریت استراتژیک در روزهای 16 و 17 آذرماه امسال (1395) با ساختاری متفاوت و تحت عنوان «چهارمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک» برگزار خواهد گردید.